Audioego.1000x1000

Audioego

audio sestavy

Rozhodnete-li se postavit audio sestavu té nejvyšší jakosti, vaší pozornosti by nemělo uniknout AUDIOEGO. Dlouhodobé zaměření na progresivní trendy v oblasti reprodukce hudby zde naleznete v kontrastu s klasickým analogovým záznamem. Značky z vlastní distribuce LINN, DEVIALET a AYRE nabízejí mnoho řešení pro streamování hudby a na přání také její distribuci napříč celým domovem. Mezi další ikonické značky jejich distribuce se řadí například MARTIN LOGAN, známý pro netradiční využití elektrostatického principu k reprodukci hudby, či německý ELAC, jenž svými gramofony přispěl k oživení vlny zájmu o vinyl..

Zatímco gramofony zvučných světových jmen, jako např. LINN, ELAC, VPI a CLEARAUDIO vás přenesou do poklidných a hřejivých vod poslechu vinylových desek. Reprodukční řetězec končí reprosoustavami. V AUDIOEGO se setkáte především se značkou MARTIN LOGAN. Svůj věhlas získala mezi milovníky věrné reprodukce díky elektrostatickému principu, který řeší mnoho výzev konkurenčních konstrukcí.

AUDIOEGO se také pyšní nejrozsáhlejší prezentací německého výrobce ELAC v České republice. ELAC je tuzemským audiofilům známý především jako výrobce kvalitních reprosoustav. Jejich na první pohled nezaměnitelný vzhled vykreslují odlesky od basových reproduktorů připomínající výbrus drahých kamenů a žlutá membrána výškového měniče JET. Před dvěma lety se ELAC u příležitosti 90 letého výročí od založení vrátil k původním kořenům. Celé poválečné období až do nástupu formátu CD totiž patřil mezi dominantní evropské výrobce gramofonů. Novodobou éru odstartoval ELAC výročním modelem MIRACORD 90 ANNIVERSARY a postupně představil další dva modely střední a základní třídy, také s ikonickým jménem MIRACORD. V AUDIOEGO máte také jedinečnou příležitost pro setkání a poslech vlajkové lodi reprosoustav ELAC CONCENTRO v hodnotě přesahující částku 1.5 mil Kč.